Odalarımız

HARMANİ FARM

HARMANİ FARM

Güne, kendi bahçemizde yetiştirdiğimiz taze ürünlerle hazırlanan zengin kahvaltıyla başlayabilirsiniz. Organik ürünlerden oluşan ve açık büfe tarzında servis edilen sağlıklı kahvaltının keyfini doyasıya çıkarın.

HARMANİ FARM & ODALARIMIZ

Tüm odalarda mini buzdolabı ve özel banyo bulunmaktadır. Bazı odalarda balkon ve deniz manzarası, bazılarında ise özel spa küveti mevcuttur.

HARMANİ ODA KULE

ODA KULE GALERİ

37 M2 ALANA SAHİP, ERKOL AİLESİNİN GEÇMİŞTE YAZ TATİLLERİNİ GEÇİRDİĞİ TARİHİ ODA.

HARMANİ ÇOBAN ODASI

ÇOBAN ODASI GALERİ

RUM TAŞ USTALARI YANİ VE TODORİ TARAFINDAN 1962’DE İNŞA EDİLEN BU ODA, GEÇMİŞTE KOYUNLARA BAKAN AİLE TARAFINDAN KULLANILMIŞTIR. 22 M2 ALANA SAHİP BU ODANIN ÖNÜNDE, GÜN BATIMINI İZLEYEBİLECEĞİNİZ ÖZEL BALKONU BULUNMAKTADIR.

HARMANİ STANDART ODA (DİMİTRİ SALTO)

STANDART ODA GALERİ

21 M2 ALANA SAHİP BU ODA, YILLAR ÖNCE AVUSTRALYA’YA GÖÇ EDEN DİMİTRİ SALTO TARAFINDAN YAPILMIŞTIR. SALTO’NUN KENDİNE ÖZEL OLARAK DÜZENLEDİĞİ BU ODA RESTORE EDİLMİŞ HALİ İLE HİZMET VERMEKTEDİR.

HARMANİ TAŞ ODA

TAŞ ODASI GALERİ

YAKLAŞIK 150 YILDIR KULLANILAN KOYUN DAMLARI RESTORE EDİLEREK HİZMETE AÇILDI. TOPLAMDA 18 M2 ALANA SAHİPTİR.

HARMANİ KUZULUK ODA

KUZULUK ODA GALERİ

ANNE KOYUNLAR OTLAMAYA GİTTİĞİNDE YAVRULARININ BEKLEMESİ İÇİN YAPTIĞIMIZ KUZULUK ODA, 25 M2 ALANI VE GÜN BATIMINA BAKAN VERANDASI İLE HİZMETİNİZDE.

HARMANİ SAMANLIK STANDART ODA

SAMANLIK STANDART ODA GALERİ

ESKİDEN BÜYÜKBAŞ HAYVANLARIMIZIN KIŞLIK YİYECEKLERİNİ SAKLADIĞIMIZ BU ALANI RESTORE EDEREK YENİ HALİNE KAVUŞTURDUK. ODAMIZ 20 M2 ALANA VE GENİŞ BİR MANZARAYA SAHİPTİR.